برای شروع کسب‌و‌کار به شما توصیه می‌کنیم از هاست‌های اشتراکی استفاده کنید و این سرویس‌ها بسیار مقرون به صرفه هستند. در صورتی که اطلاعات سایت شما افزایش یافت، می‌توانید اطلاعات خود را از هاست اشتراکی به سرور منتقل کنید.

جهت راه‌اندازی یک وب‌سایت، اولین قدم، ثبت دامنه و خریداری سرویس میزبانی وب است. برای ثبت دامنه و خریداری هاست، باید از صفحه http://ednaweb.com/ اقدام به خرید کنید. در صورتی که می‌خواهید دامنه .ir خریداری کنید، باید حتما از سایت www.nic.ir شناسه خود را ثبت کرده باشید. در صورتی که بخواهید برای سایت خود، تبلیغات گوگل را فعال کنید، باید دامنه انتخابی شما .com باشد. برای سهولت در انجام این کار می‌توانید با همکاران واحد پشتیبانی تماس حاصل کنید.

پس از تحویل پروژه و آپلود سایت روی هاست کارفرما، سایت شما دارای 6 ماه پشتیبانی رایگان است. ما در این مدت موظف هستیم تا تمامی موارد فنی سایت را برطرف کنیم. تغییرات گرافیکی و اضافه شدن امکانات به سایت، شامل این پشتیبانی نمی‌باشند و باید برآورد مبلغ انجام گردد. پس از اتمام 6 ماه پشتیبانی رایگان، با پرداخت 5% از مبلغ قرارداد، پشتیبانی شما به مدت 6 ماه تمدید می‌گردد.

زمان عقد قرارداد، نام‌ای از طرف مدیرعامل مجموعه ادناوب به کارفرمایان داده می‌شود که طی این نامه از اینکه ادناوب را به عنوان پیمانکار و مجری پروژه خود انتخاب کرده‌اند، تشکر و قدردانی به عمل آمده است. در این نامه، شماره موبایل به همراه آدرس ایمیل مدیریت اعلام شده است تا دوستان بتوانند در صورت نیاز با ایشان در ارتباط باشند.

در صورتی که تیکت‌های دریافت‌شده بابت مسائل هاست و دامنه باشد، تیم پشتیبانی ادناوب موظف به پاسخگویی در کمتر از 24 ساعت است. در صورتی که موردی وجود داشته باشد که نیاز به بررسی بیشتر و پیگیری با دیتاسنتر لازم باشد، این تاخیر در پاسخگویی را به اطلاع شما خواهیم رساند. تیکت‌های فنی و پشتیبانی سایت به علت اینکه توسط تیم فنی انجام می‌شود و نیاز به تمرکز و دقت بالا دارد، زمان آن بسته به نوع درخواست، متفاوت است که پس از برآورد، زمان پاسخگویی و انجام کار از طریق تیکت اعلام می‌شود. علت تاخیر در پاسخگویی به تیکت‌های طراحی سایت، این است که مواردی که از سمت شما عزیزان اعلام می‌شود، باید با دقت فراوان توسط تیم پشتیبانی، تحلیل و بررسی شده و در صورت نیاز، به بخش فنی (برنامه‌نویسی) ارجاع داده شود که پس از ارجاع به این بخش، در صف کارهای برنامه‌نویس قرار خواهد گرفت. اگر نیاز به رفع مشکل باشد، موارد توسط برنامه‌نویس سایت شما، تحلیل و دیباگ (رفع مشکلات) انجام می‌شود. سپس مجدد به بخش پشتیبانی ارجاع داده می‌شود، پس از آن همکاران پشتیبانی، مجدد تمامی موارد را بررسی خواهند کرد تا از به درستی انجام شدن تمام موارد اطمینان پیدا کنند. سپس اقدام به پاسخ دادن به تیکت شما خواهند کرد.

با توجه به اینکه مشکلاتی که در سایت به وجود می‌آیند، تیم فنی و برنامه‌نویسی نیاز به تحلیل و بررسی دارند و ارسال تیکت، این امکان و زمان مناسب را فراهم می‌آورد تا درخواست شما با دقت بیشتر و نتیجه مطلوب‌تری انجام گردد.

خیر طراحی سایت فقط بخشی از فعالیت ادناوب می‌باشد. ما از ابتدای پروژه یعنی شروع کسب‌وکار و برگزاری جلسات مشاوره در کنار شما هستیم و می‌توانیم ایده‌‌های شما را کامل کنیم. پس از تحویل پروژه که اولین قدم برای کسب‌و‌کار اینترنتی است، ما در زمینه تبلیغات آنلاین و بازاریابی نیز در کنار شما هستیم و خدمات بروز را ارائه می‌دهیم. این خدمات شامل تبلیغات گوگل، سئو و بهینه سازی سایت، ریپورتاژ خبری و ... می‌شوند.

پس از اینکه ما پروژه را تحویل می‌دهیم، مدیر سایت را به کانال آموزشی سی ام اس ادناوب دعوت می‌کنیم. در این کانال، نحوه کار با پنل ادمین به طور کامل آموزش داده شده است. ما یک جلسه آموزش حضوری نیز داریم که پس از مشاهده تمامی ویدئوهای آموزشی برگزاری می‌گردد.

زمان پیاده‌سازی پروژه‌ها کاملا بستگی به پکیج انتخاب‌شده توسط کارفرما دارد که این زمان در تمامی پکیج‌های ادناوب قید شده و قابل مشاهده است. در صورتی که پروژه شما اختصاصی باشد، زمان پیاده‌سازی آن با توجه به امکانات آن برآورد و اعلام می‌گردد.

سیستم وردپرس و سی ام اس اختصاصی هر کدام معایب و مزایای خود را دارند. اما هر کدام با توجه به نیازهای شما قابل استفاده و کارآمد هستند. یکی از مهمترین دلایلی که ادناوب ، وردپرس را ارائه نمی‌دهد، نداشتن امنیت بالای آن است. سیستم‌های اوپن سورس مانند وردپرس به دلیل اینکه توسط یک تیم فنی نوشته نشده و برنامه‌نویسان زیادی در نوشتن افزونه‌های آن دخیل هستند، از امنیت بالایی برخوردار نیستند. این سیستم برای شروع یک کسب‌و‌کار ابتدایی مناسب است. به دلیل اینکه ادناوب ، ارائه‌دهنده سرویس اختصاصی با کیفیت بالا و پروژه‌های جدی است، این سیستم را در روند و ارائه سرویس‌های خود ندارد.

فروش ویژه
درخواست مشاوره رایگان