طراحی وبسایت و اپلیکیشن

طراحی وب سایت اختصاصی و حرفه ای می تواند تاثیر بسیاری در رونق کسب و کار شما داشته باشد و جزء لاینفک تعریف هویت برند شما محسوب گردد. ما اینجاییم تا با طراحی وب سایت اختصاصی طی یک فرآیند بهینه و هدفمند، شما را از رقبایتان متمایز کنیم.

طراحی فروشگاه اینترنتی

با توجه به روی آوردن افراد به سمت اینترنت و خرید اینترنتی، داشتن یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای برای افزایش فروش شما بهترین گزینه است. شما در این بستر میتوانید تعداد زیادی از مشتریان را بر اساس جامعه هدف محصولات خود به دست بیاورید. ما هم بر اساس نیاز های شما فروشگاه اینترنتی خوبی برای شما طراحی میکنیم.

طراحی سایت پزشکی

با گسترش دنیای مجازی افراد برای یافتن اطلاعات پزشکی نیز به اینترنت مراجعه کرده و مشغول به جستجو برای یافتن بهترین گزینه برای افزایش میزان آگاهی خود هستند، برای اینکه فعالان حوزه سلامت، پزشکی، کلینیک ها و بیمارستان ها اطلاعات خود را در اختیار افراد قرار دهند میتوانند از یک وبسایت استفاده کنند. ادنا وب میتواند یک سایت بر اساس نیاز شما طراحی کند.

طراحی سایت آگهی و دایرکتوری

با کمک طراحی مناسب سایت دایرکتوری میتوانید مشتری را به فروشند وصل کنید. اینگونه وبسایتها مانند دیوار و شیپور را حتما دیده اید که این کار را نجام میدهند.اگر دوست دارید یک وبسایت دایرکتوری و آگهی داشته باشید به ما بگویید تا پلن طراحی حرفه ای سایت آگهی و دایرکتوری را برایتان مهیا کنیم.

طراحی سایت آموزشی

شاید شما هم بسیاری از محتوای آموزشی خود را بصورت آنلاین دریافت میکنید، برای انیکه چنین محتوایی را بتوانید در اختیار افراد قرار دهید و خدمات آموزشی را در اینترنت بفروشید میتوانید یک سایت آموزشی داشته باشید. در شرایط کنونی که بیماری کرونا بستر آموزشی کشور را فلج کرده است، مدیران مدارس میتوانند با داشتن وبسایت از تقویم آموزشی خود عقب نیوفتاده و به دانش آموزان به صورت آنلاین درس بدهند. ما میتوانیم یک بسته طراحی وبسایت با مدیریت محتوای آموزشی بر اساس نیاز شما و یا ارگان ها را طراحی کرده و در اختیار شما قرار دهیم.

طراحی سایت شرکتی خدماتی

تمایل افراد به طراحی وبسایت های خبری این روزها بیشتر به چشم میخورد زیرا کاربران خبرها را بصورت آنلاین دنبال میکنند. با کمک ادنا وب و بسته خبری میتوانید طراحی یک سایت خبری کامل با تمامی امکانات لازم را داشته باشید.

طراحی اپلیکیشن

امروز با گسترش جامعه آماری استفاده کنندگان از گوشی های موبایل شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن یا وب اپلیکیشن، جامعه آماری بسیار بالاتری نسبت به افرادی که وبسایت تنها دارند داشته باشید. ادنا وب میتواند بسته به نیاز شما بر اساس حوزه فعالیتتان اپلیکیشن های اندروید و IOS طراحی کرده و در اختیارتان قرار دهد.

ساخت اپلیکیشن برای وبسایت

استفاده کاربران با سیستم عامل اندروید و IOS بسیار بیشتر از استفاده از سیستم های کامپیوتری میباشد، شما میتوانید با طراحی اپلیکیشن اختصاصی برای وبسایت خود برای همیشه با مشتریان خود در ارتباط باشید. ادنا وب میتواند بسته به نیاز شما اپلیکیشن اختصاصی برای وبسایت شما را طراحی کرده و در اختیار شما قرار دهد.

فروش ویژه
درخواست مشاوره رایگان