خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن اختصاصی (VIP)

طراحی وب سایت اختصاصی و حرفه ای می تواند تاثیر بسیاری در رونق کسب و کار شما داشته باشد و جزء لاینفک تعریف هویت برند شما محسوب گردد. ما اینجاییم تا با طراحی وب سایت اختصاصی طی یک فرآیند بهینه و هدفمند، شما را از رقبایتان متمایز کنیم.

در طراحی وبسایت اختصاصی، کدنویسی وبسایت از پایه برای مشتری زده میشود، سرعت وبسایت ها و اپلیکیشن ها در طراحی اختصاصی بسیار بالاتر از سرعت وبسایت ها در طراحی های دیگر ادنا وب است.

وبسایت و اپلیکیشن کاملا ریسپانسیو(واکنش گرا)

از خصوصیات اصلی و مهم یک وبسایت حرفه ای ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن آن است، به این مفهوم که سایت ظاهر خود را در همه دستگاه ها در اندازه صفحه نمایش های مربوط تنظیم کرده تا نمایش واضح و مشخصی در دسکتاپ، تبلت و موبایل داشته باشد.

همواره در طراحی وبسایت های ادنا وب ریسپانسیو بودن صفحه بسیار مهم بوده است و سعی بر آن شده که این فعالیت به درستی برای مشتری انجام شود.

pic

در کنار طراحی سایت ریسپانسیو، داشتن یک اپلیکیشن (اندروید یا IOS) لازم است و شما با داشتن یک اپلیکیشن برای کسب و کار خود میتوانید میزان بسیار زیادی کاربر برای فعالیت خود جلب کنید. تلفن های همراه وسیله جدایی ناپذیر در زندگی روزمره مردم هستند، فرهنگ استفاده از اپ ها به ساده شدن فرآیندهای تجارت الکترونیک کمک کرده و داشتن اپ علاوه بر متمایز کردن کسب و کار شما از سایر رقبا و ارتقا پرستیژ شدن برندتات به کاربران شما این امکان را می دهد که خیلی ساده مستقیم به جدیدترین محصولات و خدمات شما دسترسی پیدا کرده و میزان فروش و درآمد شما را افزایش دهند.

شما در ادامه میتوانید امکانات طراحی سایت و اپلیکیشن اختصاصی ادنا وب را مشاهده کنید.

برخی از امکانات طراحی سایت و اپلیکیشن اختصاصی

  • طراحی گرافیکی اختصاصی
  • عضویت در خبرنامه
  • معرفی شبکه های اجتماعی
  • فیلدهای دلخواه پرداخت
یک پیام بفرستید
pic

مراحل طراحی وبسایت و اپلیکیشن اختصاصی

طراحی گرافیک اختصاصی

طراح گرافیک در جلسه یا جلسات حضوری طی فرآیند ارتباطی با مشتری، خواسته ها و سلایق مشتری را استخراج و مکتوب میکند. طرح خام و اولیه از کلیات سایت را ترسیم و برای شما ارسال میکند. بعد از تایید این مرحله طرح های گرافیکی با جزییات بیشتر تکمیل و بعد از تایید برای تیم اجرایی ارسال میگردد.

تست و تغییر

دموی آنلاین در اختیار مشتری قرار گرفته تا سایت و یا اپلیکیشن را مشاهده و تست کند. ایشان نقطه نظرات، ویرایش ها و درخواست ها ی خود را به تیم اجرایی ارسال کرده تا اعمال گردد. این چرخه در محدود شرح خدمات و بازه زمانی پروژه تکرار شده تا نهایتا دموی سایت و یا اپلیکیشن مورد تایید مشتری قرار گرفته و دستور تحویل و بارگذاری صادر شود.

پیاده سازی و اجرا

طرح های تایید شده از مرحله قبل به تیم اجرایی سپرده می شوند تا طبق طرح گرافیکی تایید شده مشتری سایت یا اپلیکیشن ساخته شود. اجرای سایت و اپلیکیشن کاملا ریسپانسیو بوده و برای همه دستگاه ها مناسب خواهد بود. اولین دمو آنلاین سایت حاضر است.

بارگذاری و تحویل

بعد از تأیید دمو سایت و یا اپلیکیشن، مشتری اطلاعات دسترسی به هاست خود را موقتا در اختیار کارشناس طراحی سایت و یا اپلیکیشن قرار داده تا کل سایت و یا اپلیکیشن، سورس و تنظیمات به سرور(هاست) کارفرما منتقل شود. بعد از اتمام پروسه انتقال اکانت کاربری ادمین و لینک ویدئوهای آموزشی برای کارفرما ارسال میگردد. اتصال درگاه های بانکی و ارتباط پنل پیامک و چت آنلاین برقرار خواهد شد.

آموزش مدیریت سایت و اپلیکیشن

بعد از تحویل سایت و یا اپلیکیشن، مشتری دسترسی به ویدئوهای آموزشی مدیریت سایت و یا اپلیکیشن را خواهد داشت و در زمانی که برای ایشان مناسب باشد جهت آموزش اختصاصی برگزار خواهد شد. در این جلسات کلیه ابزارهای مدیریت سایت و یا اپلیکیشن به ایشان آموزش داده خواهد شد تا قادر به اجرای هر نوع ویرایش، محتوا گذاری و حتی تغییر ظاهر سایت و یا اپلیکیشن خود بدون کدنویسی باشند.

پشتیبانی سایت

دربازه زمانی پشتیبانی، مشتری درخواست ها و سوالات خود را در محدوده شرح خدمات با کارشناس طراحی در میان گذاشته و ایشان علاوه بر اجرای درخواست ها نحوه انجام آن را نیز به مشتری آموزش خواهد داد. دوره پشتیبانی، باز هم تأکید بر آموزش دارد تا مشتری کاملا به وبسایت یا اپلیکیشن خود مسلط شده و کمترین وابستگی ره به تیم طراحی ادنا وب داشته باشد.

آخرین پروژه ها

فروش ویژه
درخواست مشاوره رایگان