مراحل طراحی وبسایت و اپلیکیشن اختصاصی

طراحی گرافیک اختصاصی

طراح گرافیک در جلسه یا جلسات حضوری طی فرآیند ارتباطی با مشتری، خواسته ها و سلایق مشتری را استخراج و مکتوب میکند. طرح خام و اولیه از کلیات سایت را ترسیم و برای شما ارسال میکند. بعد از تایید این مرحله طرح های گرافیکی با جزییات بیشتر تکمیل و بعد از تایید برای تیم اجرایی ارسال میگردد.

تست و تغییر

دموی آنلاین در اختیار مشتری قرار گرفته تا سایت و یا اپلیکیشن را مشاهده و تست کند. ایشان نقطه نظرات، ویرایش ها و درخواست ها ی خود را به تیم اجرایی ارسال کرده تا اعمال گردد. این چرخه در محدود شرح خدمات و بازه زمانی پروژه تکرار شده تا نهایتا دموی سایت و یا اپلیکیشن مورد تایید مشتری قرار گرفته و دستور تحویل و بارگذاری صادر شود.

پیاده سازی و اجرا

طرح های تایید شده از مرحله قبل به تیم اجرایی سپرده می شوند تا طبق طرح گرافیکی تایید شده مشتری سایت یا اپلیکیشن ساخته شود. اجرای سایت و اپلیکیشن کاملا ریسپانسیو بوده و برای همه دستگاه ها مناسب خواهد بود. اولین دمو آنلاین سایت حاضر است.

بارگذاری و تحویل

بعد از تأیید دمو سایت و یا اپلیکیشن، مشتری اطلاعات دسترسی به هاست خود را موقتا در اختیار کارشناس طراحی سایت و یا اپلیکیشن قرار داده تا کل سایت و یا اپلیکیشن، سورس و تنظیمات به سرور(هاست) کارفرما منتقل شود. بعد از اتمام پروسه انتقال اکانت کاربری ادمین و لینک ویدئوهای آموزشی برای کارفرما ارسال میگردد. اتصال درگاه های بانکی و ارتباط پنل پیامک و چت آنلاین برقرار خواهد شد.

آموزش مدیریت سایت و اپلیکیشن

بعد از تحویل سایت و یا اپلیکیشن، مشتری دسترسی به ویدئوهای آموزشی مدیریت سایت و یا اپلیکیشن را خواهد داشت و در زمانی که برای ایشان مناسب باشد جهت آموزش اختصاصی برگزار خواهد شد. در این جلسات کلیه ابزارهای مدیریت سایت و یا اپلیکیشن به ایشان آموزش داده خواهد شد تا قادر به اجرای هر نوع ویرایش، محتوا گذاری و حتی تغییر ظاهر سایت و یا اپلیکیشن خود بدون کدنویسی باشند.

پشتیبانی سایت

دربازه زمانی پشتیبانی، مشتری درخواست ها و سوالات خود را در محدوده شرح خدمات با کارشناس طراحی در میان گذاشته و ایشان علاوه بر اجرای درخواست ها نحوه انجام آن را نیز به مشتری آموزش خواهد داد. دوره پشتیبانی، باز هم تأکید بر آموزش دارد تا مشتری کاملا به وبسایت یا اپلیکیشن خود مسلط شده و کمترین وابستگی ره به تیم طراحی ادنا وب داشته باشد.

آخرین پروژه ها

فروش ویژه
درخواست مشاوره رایگان